Hizmetlerimiz

ECOBUILD, USGBC üyesidir.

LEED AP BD+C, LEED AP ND, Envision SP, WELL AP Akredite Profesyonel kimliklerine sahip olarak, ulusal-uluslararası proje tecrübesiyle;

LEED Sertifikası

LEED Eğitimi

WELL Sertifikası

ENVISION Yeşil Altyapı Projeleri Sertifikası

İklim Değişikliği Eylem Planı

Şehir Sera Gazı Emisyonu Envanteri

Yeşil Kentsel Dönüşüm

Yeşil Şehircilik LEED for Cities

Yeşil Yapı Malzemeleri

Yeşil Yıldız Yeşil Otel Sertifikası

Bina Enerji Modeli

Bina Akustiği

 alanlarında Türkiye ve yurt dışında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

ECOBUILD®, Yeşil Şehircilik, Şehir Sera Gazı Emisyonu Envanteri, İklim Değişikliğine Adaptasyon/Uyum Eylem Planları, LEED® Sertifikası ve yeşil malzemeler konusunda tüm bileşenleri ile tam ve entegre hizmet sunmaktadır.

LEED Sertifikası konusunda Türkiye'deki en büyük bina referanslarına sahip danışmanlık şirketidir. Türkiye'de ilk ve tek olarak LEED AP ND kimliğine sahip uzman kadro ECOBUILD'de bulunmaktadır. 
ECOBUILD, verdiği hizmetleri stratejik proje planlama süreci ile yönetmektedir. İşveren, yatırımcı, kamu yönetimi veya tasarımcılar için yeşil planlama ve tasarım ilkelerini ulusal ve uluslararası sürdürülebilirlik kriterlerine bağlı olarak belirlemekte, proje hedeflerini ortaya koymaktadır. ECOBUILD uzmanları, yapıların tasarımı ve inşaatı sırasında gerekli sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için LEED puanlama sistemlerinden faydalanarak işverenlerin yeşil bina projeleri tasarlamasına ve inşa etmesine danışmanlık hizmeti sunmaktadır. ECOBUILD, sunduğu hizmetler ile ilgili olarak SERVQUAL hizmet kalitesi analizi yapmakta, hizmet kalitesini sürekli olarak denetlemektedir.
ECOBUILD®, Türkiye’de LEED AP BD+C, LEED AP ND, WELL AP akredite uzmanlar bulunduran ve LEED sertifikalı yeşil kentsel dönüşüm konusunda tek uzman kadroya sahip firmadır. ECOBUILD kentsel gelişim ve dönüşüm alanları için LEED for Neighborhood Development, Yeşil Kentsel Gelişim Alanları Sertifikasyonu stratejileri uygulamaktadır.
ECOBUILD, yeşil bina tasarım ve inşaat süreçlerinde gerekli olabilecek, enerji, gün ışığı, yağmursuyu akışı, aydınlatma, akustik gibi tüm raporlama ve modelleme hizmetlerini sunmaktadır. ECOBUILD, uzman kadrosuyla sadece Türkiye ile sınırlı olmayarak yurt dışında da sürdürülebilirlikle değer yaratan proje çözümleri için yerel yönetimler, kamu birimleri, planlamacılar, vakıf ve dernekler, kar gütmeyen kuruluşlar ve şirketlere sürdürülebilir yerleşmeler ve kentler yaratılması konusunda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 

Hizmet Kalitesi Farkımız

ECOBUILD® müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahiptir. Sektöründe tek olarak "servqual metodu" ile hizmet kalitesi uygulaması yapmaktadır. Sunduğu tüm danışmanlık hizmetleri sonrasında müşteri memnuniyeti anketi düzenlemektedir. ECOBUILD, bu hizmet öncesi ve sonrası anketlerde 100 üzerinden ortalama 95 puan müşteri hizmet kalitesi memnuniyeti seviyesine sahiptir. 

Yenilikçi Hizmet Vizyonu

ECOBUILD; Sürdürülebilir, Ekonomik ve Doğaya Saygılı bir hizmet anlayışına sahiptir. Tüm müşterilerinin hizmet memnuniyeti için yenilikçi ilkeler doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Sektörün en ileri teknolojisi ve güncel bilgi birikimini hizmetlerinde uygulamaktadır.

Park Oran Sitesi A3 Blok No:6 Oran, Çankaya, Ankara 06450 | info@ecobuildturk.com | Tel: +90 312-221-2147

© 2019 by ECOBUILD Green Building Consultancy

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Vimeo Icon