Bina Akustiği

Aşağıda, seçmiş olduğunuz sektörel deneyim alanı ile ilgili proje deneyimleri yer almaktadır. Sayfa altında yer alan ilerleme okları ile tüm projeleri inceleyebilirsiniz.

 • Aster Tekstil Tokat Erbaa Yeşil Tekstil Fabrikası

  Tokar Erbaa ilinin ilk LEED Sertifikalı tekstil fabrikası binasıdır. Yeşil fabrika üretkenliği arttıracak aktif tasarıma ve sağlık standartlarına sahiptir.

  LEED Gold v4 BD+C

  Aster Tekstil Tokat Erbaa Yeşil Tekstil Fabrikası
 • Selçuklu Belediyesi Sporcu Seçme ve Yetiştirme Merkezi

  Türkiye'nin en büyük spor akademisi binasıdır. Proje kapsamında Konya Selçuklu Belediyesi sporcu seçme ve yetiştirme faaliyetleri yürütmektedir.

  LEED Gold v4 BD+C

  Selçuklu Belediyesi Sporcu Seçme ve Yetiştirme Merkezi
 • SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası B Blok

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası Projesi B Blok Gaziantep ilinin ilke LEED Platin Sertifikalı ofis binasıdır. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

  LEED Platinum v4 BD+C

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası B Blok
 • SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası A Blok

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası Projesi A Blok Gaziantep ilinin ikinci LEED Platin Sertifikalı ofis binasıdır. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

  LEED Platinum v4 BD+C

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası A Blok
 • Sur Yapı Antalya

  Antalya ilinde Yeşil Konut Projesi olarak değerlendirilen proje LEED Gold hedeflidir. Projenin alan araştırmaları ve fizibilite etütleri gerçekleştirilmiştir.

  LEED Gold v3 BD+C

  Sur Yapı Antalya
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi Yeşil Okul Projesi

  Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından AR-GE amaçlı olarak projelendirilen yeşil okul projesidir. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

  LEED Gold v4 Schools

  Necmettin Erbakan Üniversitesi Yeşil Okul Projesi

SEKTÖR

LİDERİ

Faaliyet göstermeye başladığımız 2009 yılından bu yana, 150’nin üzerinde kamu ve özel sektör kuruluşuna danışmanlık hizmeti sunduk.

Politikalar

0