COVID-19 Sağlıklı Bina Tasarımı

Aşağıda, seçmiş olduğunuz sektörel deneyim alanı ile ilgili proje deneyimleri yer almaktadır. Sayfa altında yer alan ilerleme okları ile tüm projeleri inceleyebilirsiniz.

 • Barbaros Hayrettin Paşa Camisi Levent İstanbul

  Barbaros Hayrettin Paşa Camisi Levent İstanbul

  LEED Gold v4 BD+C

  WELL HSR Covid-19

  Türkiye'nin ilk LEED Sertifikalı cami binasıdır. Yeşil cami üretkenliği arttıracak aktif tasarıma ve sağlık standartlarına sahiptir.

 • Aster Tekstil Tokat Erbaa Yeşil Tekstil Fabrikası

  Aster Tekstil Tokat Erbaa Yeşil Tekstil Fabrikası

  LEED Gold v4 BD+C

  Tokat Erbaa ilinin ilk LEED Sertifikalı tekstil fabrikası binasıdır. Yeşil fabrika üretkenliği arttıracak aktif tasarıma ve sağlık standartlarına sahiptir.

 • Çalık Yedaş SCADA ve Yönetim Binası

  Çalık Yedaş SCADA ve Yönetim Binası

  LEED Platinum v3 BD+C

  Çalık Yedaş Enerji Dağıtım Şirketinin SCADA ve Yönetim Binası akarsudan ısı pompaları ile soğutma enerjisi temin etmektedir. Sürdürülebilir bina %100 yeşil enerji kullanmaktadır.

 • OSTİM Teknopark Kampüsü

  OSTİM Teknopark Kampüsü

  LEED Platinum v3 BD+C

  OSTİM Teknopark Binaları kullanılmış olan bir sanayi arazisini yeniden değerlendirerek çevresel etkisini düşürmektedir. Türkiye'nin LEED Platin hedefli AR-GE binalarındandır.

 • Borsa İstanbul Finans Teknopark

  Borsa İstanbul Finans Teknopark

  LEED Platinum v3 BD+C

  İstanbul Borsası Finans Teknopark Binası kullanılmış bir araziyi yeniden değerlendirerek çevresel etkisini düşürmektedir. Türkiye'nin ilk LEED Platin hedefli AR-GE binasıdır.

 • Aselsan Teknopark İstanbul AR-GE Binası

  Aselsan Teknopark İstanbul AR-GE Binası

  LEED Gold v4 BD+C

  LEED Gold v4 BD+C hedefli olan AR'GE Binası Projesi, yüksek teknoloji içeren HVAC ve aydınlatma sistemlerine sahiptir. Enerjisinin %10'unu yenilenebilir enerjiden sağlamaktadır.

0