COVID-19 Sağlıklı Bina Tasarımı

Aşağıda, seçmiş olduğunuz sektörel deneyim alanı ile ilgili proje deneyimleri yer almaktadır. Sayfa altında yer alan ilerleme okları ile tüm projeleri inceleyebilirsiniz.

 • Aster Tekstil Tokat Erbaa Yeşil Tekstil Fabrikası

  Tokar Erbaa ilinin ilk LEED Sertifikalı tekstil fabrikası binasıdır. Yeşil fabrika üretkenliği arttıracak aktif tasarıma ve sağlık standartlarına sahiptir.

  LEED Gold v4 BD+C

  Aster Tekstil Tokat Erbaa Yeşil Tekstil Fabrikası
 • Çalık Yedaş SCADA ve Yönetim Binası

  Çalık Yedaş Enerji Dağıtım Şirketinin SCADA ve Yönetim Binası akarsudan ısı pompaları ile soğutma enerjisi temin etmektedir. Sürdürülebilir bina %100 yeşil enerji kullanmaktadır.

  LEED Platinum v3 BD+C

  Çalık Yedaş SCADA ve Yönetim Binası
 • OSTİM Teknopark Kampüsü

  OSTİM Teknopark Binaları kullanılmış olan bir sanayi arazisini yeniden değerlendirerek çevresel etkisini düşürmektedir. Türkiye'nin LEED Platin hedefli AR-GE binalarındandır.

  LEED Platinum v3 BD+C

  OSTİM Teknopark Kampüsü
 • Borsa İstanbul Finans Teknopark

  İstanbul Borsası Finans Teknopark Binası kullanılmış bir araziyi yeniden değerlendirerek çevresel etkisini düşürmektedir. Türkiye'nin ilk LEED Platin hedefli AR-GE binasıdır.

  LEED Platinum v3 BD+C

  Borsa İstanbul Finans Teknopark
 • Aselsan Teknopark İstanbul AR-GE Binası

  LEED Gold v4 BD+C hedefli olan AR'GE Binası Projesi, yüksek teknoloji içeren HVAC ve aydınlatma sistemlerine sahiptir. Enerjisinin %10'unu yenilenebilir enerjiden sağlamaktadır.

  LEED Gold v4 BD+C

  Aselsan Teknopark İstanbul AR-GE Binası
 • Bakırköy Sağlık Kampüsü ve Hastane Binaları

  İstanbul ilinde yapılan ilk LEED Sertifikalı, yeşil kampüs performansı olan Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Psikiyatri ve Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesidir. Hastane Türkiye'deki diğer hastanelerin ortalama enerji tüketimine göre %80 enerji tasarruflu projelendirilmiştir.

  LEED for Healthcare Gold v3

  Bakırköy Sağlık Kampüsü ve Hastane Binaları
0