Devreye Alma ve Bina Performansı

Aşağıda, seçmiş olduğunuz sektörel deneyim alanı ile ilgili proje deneyimleri yer almaktadır. Sayfa altında yer alan ilerleme okları ile tüm projeleri inceleyebilirsiniz.

 • Aster Tekstil Tokat Erbaa Yeşil Tekstil Fabrikası

  Tokar Erbaa ilinin ilk LEED Sertifikalı tekstil fabrikası binasıdır. Yeşil fabrika üretkenliği arttıracak aktif tasarıma ve sağlık standartlarına sahiptir.

  LEED Gold v4 BD+C

  Aster Tekstil Tokat Erbaa Yeşil Tekstil Fabrikası
 • Selçuklu Belediyesi Sporcu Seçme ve Yetiştirme Merkezi

  Türkiye'nin en büyük spor akademisi binasıdır. Proje kapsamında Konya Selçuklu Belediyesi sporcu seçme ve yetiştirme faaliyetleri yürütmektedir.

  LEED Gold v4 BD+C

  Selçuklu Belediyesi Sporcu Seçme ve Yetiştirme Merkezi
 • SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası B Blok

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası Projesi B Blok Gaziantep ilinin ilke LEED Platin Sertifikalı ofis binasıdır. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

  LEED Platinum v4 BD+C

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası B Blok
 • SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası A Blok

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası Projesi A Blok Gaziantep ilinin ikinci LEED Platin Sertifikalı ofis binasıdır. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

  LEED Platinum v4 BD+C

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası A Blok
 • Sur Yapı Antalya

  Antalya ilinde Yeşil Konut Projesi olarak değerlendirilen proje LEED Gold hedeflidir. Projenin alan araştırmaları ve fizibilite etütleri gerçekleştirilmiştir.

  LEED Gold v3 BD+C

  Sur Yapı Antalya
 • Necmettin Erbakan Üniversitesi Yeşil Okul Projesi

  Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından AR-GE amaçlı olarak projelendirilen yeşil okul projesidir. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

  LEED Gold v4 Schools

  Necmettin Erbakan Üniversitesi Yeşil Okul Projesi
0