Mevcut Bina Enerji Verimliliği

Aşağıda, seçmiş olduğunuz sektörel deneyim alanı ile ilgili proje deneyimleri yer almaktadır. Sayfa altında yer alan ilerleme okları ile tüm projeleri inceleyebilirsiniz.

 • Eskişehir Kocakır Ekolojik Şehir Projesi 2. Etap

  Eskişehir Kocakır Ekolojik Şehir Projesi 2. Etap

  LEED Gold v4 ND / SÜPERKENT

  Türkiye'nin en büyük 2. sürdürülebilir şehircilik projesidir. Proje kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın SÜPERKENT Yeşil Şehircilik Standardı oluşturulmuş ve uygulanmıştır. ECOBUILD, Green World Award'da 2 kategoride dünya birincisi seçilmiştir.

 • Eskişehir Kocakır Ekolojik Şehir Projesi 1. Etap

  Eskişehir Kocakır Ekolojik Şehir Projesi 1. Etap

  LEED Gold v4 ND / SÜPERKENT

  Türkiye'nin en büyük sürdürülebilir şehircilik projesidir. Proje kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın SÜPERKENT Yeşil Şehircilik Standardı oluşturulmuştur. ECOBUILD, Green World Award'da 2 kategoride dünya birincisi seçilmiştir.

 • Necmettin Erbakan Üniversitesi Yeşil Okul Projesi

  Necmettin Erbakan Üniversitesi Yeşil Okul Projesi

  LEED Gold v4 Schools

  Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından AR-GE amaçlı olarak projelendirilen yeşil okul projesidir. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

 • ABD Rusya Büyükelçiliği Kançılarya Binası

  ABD Rusya Büyükelçiliği Kançılarya Binası

  LEED Gold v4 OM

  Amerika Birleşik Devletleri, Moskova, Rusya Büyükelçilik Kançılarya Binası LEED Gold v4 OM Sertifikası almıştır. ECOBUILD, ABD Dışişleri Bakanlığı’na yeşil bina danışmanlık hizmeti sunan tek Türk firmasıdır.

 • ABD Rusya Büyükelçilik Binası

  ABD Rusya Büyükelçilik Binası

  LEED Gold v4 OM

  Amerika Birleşik Devletleri, Moskova, Rusya NOX Büyükelçilik Yönetim Binası LEED Gold v4 OM Sertifikası almıştır. ECOBUILD, ABD Dışişleri Bakanlığı’na yeşil bina danışmanlık hizmeti sunan tek Türk firmasıdır.

 • ABD Filipinler Büyükelçilik Binası

  ABD Filipinler Büyükelçilik Binası

  LEED Gold v3 BD+C

  Amerika Birleşik Devletleri, Manila, Filipinler Büyükelçilik Yönetim Binası LEED Gold v3 BD+C Sertifikası almıştır. ECOBUILD, ABD Dışişleri Bakanlığı’na yeşil bina danışmanlık hizmeti sunan tek Türk firmasıdır.

0