top of page

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Gizlilik, Yeşil Binalar İnşaat Mühendislik Enerji Yatırım Ticaret Danışmanlık Ltd. Şti. için çok ciddi bir konudur. Aşağıdaki beş ilke, gizliliğinize saygı gösterme yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır:

 

  1. Kişisel bilgilerinizi bize vererek bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz. Kişisel bilgilerinizi her zaman adil ve bu güvene uygun şekilde kullanacağız.

  2. Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda açık bilgi alma hakkınız bulunmaktadır. Topladığımız bilgiler, bunları nasıl kullandığımız, kiminle paylaştığımız ve endişelerinizin olması durumunda kiminle irtibata geçeceğiniz konusunda size karşı her zaman şeffaf olacağız.

  3. Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı konusunda endişeleriniz olması durumunda, bu endişeleri çözüme kavuşturmak için vakit kaybetmeden sizinle işbirliği yapacağız.

  4. Bilgilerinizin istismar edilmemesi ve güvenli tutulması için uygun tüm önlemleri alacağız.

  5. Geçerli tüm veri koruma yasaları ve yönetmeliklerine uyacağız ve veri koruma yetkilileri ile işbirliği yapacağız. Veri koruma mevzuatının bulunmaması durumunda, veri koruması ile ilgili genel kabul görmüş ilkelere uygun olarak hareket edeceğiz.

Son Güncelleme: Ocak 2021

Yeşil Binalar İnşaat Mühendislik Enerji Yatırım Ticaret Danışmanlık Ltd. Şti. gizliliğinizi korumayı ve kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlamayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikasında topladığımız kişisel bilgi türleri, bunları nasıl kullandığımız, ifşa ettiğimiz ve koruduğumuz açıklanmaktadır.

Bu Gizlilik Politikası Ne İçin Geçerlidir?

Bu Gizlilik Politikası, Yeşil Binalar İnşaat Mühendislik Enerji Yatırım Ticaret Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından sunulan hizmetlerle bağlantılı olarak toplanan kişisel bilgiler için geçerlidir. Yeşil Binalar İnşaat Mühendislik Enerji Yatırım Ticaret Danışmanlık Ltd. Şti. hakkında daha fazla bilgi için: https://www.ecobuild.com.tr/hakkimizda

 

Bu bilgiler, Bakım Hattımız, müşteri çağrı hattı, pazarlama kampanyaları, çekilişler ve yarışmalar ile offline olarak ve internet sitelerimiz, üçüncü şahıs platformlarındaki markalı sayfalarımız ve Yeşil Binalar İnşaat Mühendislik Enerji Yatırım Ticaret Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından veya adına işletilen bu tür internet siteleri veya üçüncü şahıs platformları (“ECOBUILD Sites”) üzerinden erişilen veya kullanılan uygulamalar ile online olarak alınan bilgileri de kapsamaktadır. Bu Gizlilik Politikası, geçerli Yeşil Binalar İnşaat Mühendislik Enerji Yatırım Ticaret Danışmanlık Ltd. Şti. Sitesinin kullanım hüküm ve koşullarının bir parçasını oluşturmaktadır. Kişisel bilgilerinizin korunmasından sorumlu Yeşil Binalar İnşaat Mühendislik Enerji Yatırım Ticaret Danışmanlık Ltd. Şti. hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki Gizlilik haklarınız ve irtibata geçilecek kişiye;

 

Bu Gizlilik Politikası aşağıdakiler için geçerli değildir:

  • Kontrolümüz dışındaki üçüncü şahıs internet siteleri, platformları ve/veya uygulamaları (“Üçüncü Şahıs Siteleri”) tarafından toplanan bilgiler;

  • Yeşil Binalar İnşaat Mühendislik Enerji Yatırım Ticaret Danışmanlık Ltd. Şti. Sitelerindeki bağlantılar yoluyla erişim sağladığınız Üçüncü Şahıs Siteleri tarafından toplanan bilgiler veya

  • Sponsoru olduğumuz veya katıldığımız Üçüncü Şahıs Sitelerindeki banner’ler, çekilişler ve diğer reklam veya promosyonlar.

  • Bu tür Üçüncü Şahıs Sitelerinin kendine ait gizlilik politikaları ile hüküm ve koşulları bulunabilir. Söz konusu Üçüncü Şahıs Sitelerini kullanmadan önce bunları okumanızı tavsiye ederiz.

bottom of page