top of page

LEED v4-v4.1

Online Eğitim

Programı

Türkiye'nin en kapsamlı LEED Eğitim programı şimdi online olarak sizlerle. Sınav başarınız için sizde eğitimlere katılın.

ECOBUILD, LEED Eğitiminde Neden Liderdir?

ECOBUILD 2009 yılından günümüze, LEED AP kimlikli yeşil bina uzmanı kadrolarıyla, yeşil bina tasarımı ve inşaatı konusunda uzmanlaşmak isteyen profesyonellere ve öğrencilere en kapsamlı ve güncel LEED eğitim programlarını sunmaktadır. ECOBUILD’in sunduğu teknik eğitim programları LEED Green Associate ve sonrasında LEED Akredite Profesyonel yani AP olmak isteyenler için faydalı ve sınava hazırlık niteliğindedir.

Ülkemizdeki yeşil bina uzmanlarının büyük bir çoğunluğu ECOBUILD’in sunduğu LEED eğitim programlarına katılmış ve başarılı olmuşlardır.

ECOBUILD’in LEED Eğitim programları yüksek sınav başarısına sahiptir. Özellikle sınava yönelik örnek sorular ve sınav başarısını etkileyecek detaylar katılımcılara sunulmaktadır.

2018-2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen son 10 eğitim programının katılımcıları SERVQUAL "Eğitim Kalitesi Anketi" sonuçlarında yüksek başarı yüzdesi belirlenmiştir. Eğitim programları katılımcıları analizlerde 16 ayrı soruyu 100 üzerinden değerlendirmişlerdir. Genel eğitim kalitesi %95,26, eğitimenlerin kalitesi %94,21 puan, eğitimin mekan kalitesi, havalandırması, aydınlatması, konforu, öğle yemeği-gün boyu ikramlar ve eğitim mekanına ulaşılabilirlik konularını içeren Eğitim Mekanı ve Konforu %93,71 puan almıştır. Bu sonuçlar ECOBUILD eğitim programlarının, katılımcıları tarafından başarılı olarak değerlendirildiğini göstermektedir. 

Eğitim içeriği yüksek sınav başarısı için teknik detaylara sahiptir. Bu nedenle Türkiye’deki en kapsamlı eğitim programıdır. Örnek sınav soruları çözülmekte, sınavda karşılaşılacak nüanslar özellikle anlatılmaktadır.

 

Eğitim içeriği, üretici şirketlerin/sivil toplum kuruluşlarının sunduğu farkındalık eğitimi seviyesinin üstündedir. Ürün bazlı reklamlar, son kullanıcıya yönelik ürün ve danışmanlık pazarlaması ve lansmanlar yer almamakta, sadece katılımcılara teknik bir eğitim verilmektedir. 

 

Eğitimde tüm rehberler CD içinde katılımcılara sunulmaktadır. Ayrıca basılı olarak tüm sunumlar teslim edilmektedir.

Eğitimde LEED uzmanı olmak isteyenler için detaylı temel ve güncel belirleyici bilgiler verilmektedir.

bottom of page