Mekanik Tesisat Projeleri

Aşağıda, seçmiş olduğunuz sektörel deneyim alanı ile ilgili proje deneyimleri yer almaktadır. Sayfa altında yer alan ilerleme okları ile tüm projeleri inceleyebilirsiniz.

 • Andican Yeni Yaşam Alanı

  Andican Yeni Yaşam Alanı

  LEED Gold v4 ND

  RELI Dayanıklı Şehircilik

  Özbekistan'ın en büyük sürdürülebilir şehircilik projesidir. Proje kapsamında Dayanıklı ve Yeşil Şehircilik Standardı oluşturulmuştur.

 • SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası A Blok

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası A Blok

  LEED Platinum v4 BD+C

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası Projesi A Blok Gaziantep ilinin ikinci LEED Platin Sertifikalı ofis binasıdır. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

 • SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası B Blok

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası B Blok

  LEED Platinum v4 BD+C

  SANKO Holding Gaziantep Yönetim Binası Projesi B Blok Gaziantep ilinin ilke LEED Platin Sertifikalı ofis binasıdır. Bina %100 yenilenebilir enerji kullanmaktadır ve iç hacminde VOC içeren boya, mobilya ve yapı kimyasalları kullanılmamıştır.

 • Sur Yapı Antalya

  Sur Yapı Antalya

  LEED Gold v3 BD+C

  Antalya ilinde Yeşil Konut Projesi olarak değerlendirilen proje LEED Gold hedeflidir. Projenin alan araştırmaları ve fizibilite etütleri gerçekleştirilmiştir.

 • Konya Büyükşehir Yeni Motorlu Sanayi Bölgesi Yeşil Kentsel Dönüşüm SÜPERKENT Projesi

  Konya Büyükşehir Yeni Motorlu Sanayi Bölgesi Yeşil Kentsel Dönüşüm SÜPERKENT Projesi

  LEED Gold v4 ND / SÜPERKENT

  Konya Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli sürdürülebilir şehircilik ve kentsel dönüşüm projelerinden birisidir. Türkiye’nin ikinci Sürdürülebilirlik Performanslı Sanayi Bölgesi Kentsel Dönüşüm Projesi SÜPERKENT Konya'da yapılmıştır.

 • İstanbul Sultangazi Sürdürülebilir Şehircilik Projesi

  İstanbul Sultangazi Sürdürülebilir Şehircilik Projesi

  LEED Gold v4 ND / SÜPERKENT

  İstanbul'un en önemli sürdürülebilir şehircilik projelerinden birisidir. Proje kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Sultangazi Kentsel Dönüşüm Alanında 860 konut ve 24 işyeri olan bölgede sürüdürülebilir şehircilik uygulaması yapılmıştır.

0