top of page

LEED Yeşil Şehirlere Leed for Cities Sertifikası Veriyor


Bir şehrin lideri olarak, şehrinizin en iyiler arasında olmasını istemez misiniz? Sağlıklı, güvenli ve insanların kendilerini geliştirebilecekleri bir yer…

Şehrinizde gerçekleştirdiğiniz yeşil uygulamalarınızı LEED Yeşil Şehir Sertifikası ile sertifikalandırmak sizin elinizde.

LEED yeşil şehir sertifikası size güçlü bir ölçüm ve yönetim teknolojisi sunuyor. LEED for Cities, şehrinizin sürdürülebilirlik performansını sayılarla ölçebileceğiniz, online olarak sürekli kontrol edebileceğiniz bir sistem getiriyor.

LEED yeşil şehir sertifikasını online kullanarak, şehrin performans ölçütlerini değerlendirebilir, sağlıklı bir gelişimi ve rekabeti sağlamak için bu verileri kolayca paylaşabilirsiniz. Kentler LEED yeşil şehir sertifikasına büyük veya küçük ölçekte başvurabilirler.

Mütevazi bir ölçekte yeşil şehirciliğe başlayabilir, şehrinizin performans hedeflerine kadar büyütebilirsiniz. LEED yeşil şehir projenizi bir eko-mahalleye veya küçük bir mahalle ölçeğine odaklayabilirsiniz. LEED performans ölçüm ve değerlendirmelerini her ölçekte yapabilir. LEED for Cities sertifikası için Şehir Plancısı uzmanlar ile çalışmalısınız. Şehrinizin karbon emisyonu envanterini uluslararası standartlarda hesaplamalısınız.

LEED yeşil şehir sertifikası şehirlerin yaşam kalitesini ve sürdürülebilirlik performansını geliştirmesini, belgelemesini ve dünyada markalaşmasını sağlar. Dünyadaki markalaşan şehirlerin tamamı LEED for Cities sertifikalı veya hedeflidir.

ECOBUILD, Türkiye’de LEED for Cities Sertifikası konusunda tek uzman firmadır. Bizden alacağınız danışmanlık hizmeti ile şehrinizi dünya şehirleri arasında önemli bir yere getireceksiniz.

Lütfen daha fazlası için web sitemizi ziyaret ediniz. Broşürü indirmek için resimin üzerine tıklayınız.

www.ecobuild.com.tr

20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page